ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha
khhead.jpg

مسیر موفقیت از زبان جیم ران، بزرگترین سخنران انگیزشی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جیم ران می گوید موفقیت چیزی نیست که دنبال کردنی باشد. بلکه چیزی است که به وسیله ی خود ما جذب می شود. و ما برای اینکه به موفقیت برسیم و آن را به سمت خودمان جذب کنیم ابتدا باید کاری کنیم که فکر وذهن ما از آن مشکلات وموانعی که سد راه موفقیت ماست بزرگ تر بشود و وقتی فکر و ذهن مان بزرگ تر از موانع و مشکلات بشود آن موقع دیگر موفقیت خیلی راحت به سمت ما جذب خواهد شد.

مسیر موفقیت از زبان جیم ران، بزرگترین سخنران انگیزشی

روی خودتان، بیشتر از شغلتان کار کنید

منظور اصلی جیم ران از این جمله این است که ما باید روی خودمان خیلی سخت تر و بیش تر از شغل مان کار کنیم و وقت بگذاریم و اگر دنبال تغییر هستیم، اول باید خودمان را تغییر دهیم در واقع بزرگ ترین سرمایه گذاری که ما بایدانجام دهیم، سرمایه گذاری روی خودمان و ذهنمان و طرز فکرمان است.

مسیر موفقیت را هرگز رها نکنید

هرگز مسیر موفقیت را رها نکنید اراده، اراده یکی از قدرتمند ترین کلمات در دایره ی لغات است هیچ چیزی دربرابر اراده ی انسان پا به مقاومت ندارد اگر انسان برای خلق هدفش پا فشاری کند. معنی ساده و خیلی قشنگ اراده چیست، بهترین معنی اراده این است که به خودمان قول دهیم که هرگز رها نکنیم.

تاثیر محیط اطراف بر موفقیت شما

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر موفقیت شما و ماندن شما در مسیر موفقیت محیط اطراف تان و آدم هایی که اطراف شما هستند اگر آدم های دور و بر شما انسان های کوچک و بی هدفی باشند قطعا شانس شما هم برای موفقیت بسیار کم خواهد بود و بر عکس اگر اطراف خودتان را پر از آدم های بزرگ و هدفمند و با انگیزه کنید،  قطعا شانس شما هم برای موفقیت بسیار بالاتر خواهد بود.

موفقیت یعنی پیشرفت پایدار و همیشگی

موفقیت اتفاقی نیست که یک شبه بیافتد و شما اگر افراد موفق را نگاه کنید، می بینید که آن ها سال ها تلاش کردند مراحل مختلفی را طی کرده اند، کارهایی را انجام دادند مرحله به مرحله و گام به گام از نردبان موفقیت بالا رفتند آن ها توانسته اند توقعات خودشان را در مسیر موفقیت مدیریت کنند.

بادبان کشتی زندگی‌تان را درست تنظیم کنید

شما باید بادبان های زندگی خود را درست تنظیم کنید، تا باعث بشوید که کشتی زندگی شما به ساحل امن و ساحل موفقیتی که مدنظر شماست برسد و درحقیقت جهت باد نیست که باعث می شود شما به مقصد درست برسید، بلکه جهت تنظیم بادبان کشتی زندگی خود شماست که شما را به مقصد درست می رساند.

با ارزش‌ترین چیز در زندگی ما

واقعا هیچ چیزی با ارزش تر از زمان وجود ندارد، چون ما برای بدست آوردن هر چیزی به زمان نیاز داریم زمان حتی از پول هم با ارزش تر است و مهم تر است چون شما همواره می توانید پول بیش تری بدست بیاورید، اما هرگز نمی توانید زمان بیش تری را بخرید و یا زمان را به عقب برگردانید


عضویت در خبر نامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین آموزش ها ، متدهای روز دنیا با خبر شوید

نظردهی

نشانی


تلفن دفتر تهران :02166560859-02166560851
دفتر مرکزی : مشهد  -بین معلم 8 و 10- برج آبشار -
طبقه دهم - واحد 1005 
تلفن: 4-36021301 – 051 

09129461353 - 09129461352 - 09129461351
طراحی و پشتیبانی توسط آژانس خلاقیت توس رسانه