ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha
khhead.jpg

ان ال پی و فواید آن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاید تا به امروز کلمه ان ال پی را شنیده باشید اما نمی دانید که به چه معناست.

ان ال پی به معنای برنامه ریزی عصبی کلامی می باشد و سعی دارد و هدفش ایجاد تغییرات برنامه ریزی شده بر افکار و احساسات فردی و افرادی که با آنها در ارتباط هستیم از طریق زبان تکلم، زبان ذهن و زبان بدن می باشد. به طور خلاصه می توانیم بگوییم که برنامه های کلامی – عصبی هدفشان عملیات های ذهنی است.

به خاطر داشته باشید که معنای دیگر ان ال پی پردازش زبان طبیعی نیز می باشد که زیر مجموعه از IT می باشد و به طور خاص هوش مصنوعی محسوب می شود که هدف آن درک مفهوم جملات و کلمات انسانی توسط موبایل، کامپیوتر و سیستم عامل می باشد. امروزه مواردی چون SIRI که در آیفون و IRIS که در اندروید وجود دارد و هچنین سیستم جستجو با صدا گوگل، نمونه هایی از ان ال پی هستند.

ممکن است که تا به حال شنیده باشید که ان ال پی علم و هنر رسیدن به موفقیت و کمال است. همچنین ان ال پی مجموعه ای از الگوها، مهرت ها و روش هایی برای درست اندیشیدن و درست رفتار کردن است. در ادامه مقاله به توضیح فواید ان ال پی می پردازیم.

به کمک ان ال پی می توان راحت تر و سریع تر به اهداف شخصی خود دست پیدا کرد. به این معنی که در کار خود بهره بیشتری نسیبتان می شود و همچنین در رابطه عاطفی تان چالش های کمتری تجربه خواهید کرد، می توانید در زمینه کاری خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و به آنچه که دوست دارید و علاقه مندید خواهید رسید. برای مسال زمانی که در حوزه کاری خود اطلاعات بیشتری کسب کنید به شما کمک می کند تا راحت تر بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کرده و با صحبت های تاثیر گذار آنها را جذب خود کرده و بهره بیشتری بدست آورید.

 

برای دستیابی به مواردی که در پارا گراف قبل ذکر کردیم، منابع ذهنی که قبلا از آنها بی اطلاع بودید و جدیدا به آنها پی بردید را به کار خواهید گرفت و می آموزید که چگونه از شیوه های خاصی از عنصر کلامی برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید، به این عناصر کلامی مهارت ارتباط کلامی نیز گفته می شود. همچنین می آموزید که چگونه ذهن خود را کنترل کرده و همچنین در میابید که باور ها و ارزش های خود را اولویت بندی کرده و به اهداف خود برسید.

 

به خاطر داشته باشید که اصول و تکنیک های ان ال پی به شما توانایی این را خواهد بخشید که بتوانید با موقعیت های دشوار با شیوه ای خلاق دست و پنجه نرم کرده و حدالامکان از بروز اتفاقات ناگوار در زندگی خود جلوگیری کنید.

در این مقاله در ابتدا ان ال پی را برای داشتنن اطلاعات بیشتر به شما معرفی کردیم و در ادامه فواید آنرا ذکر کردیم که با دانستن فوایدش به دنبال آن بروید و از آن برای موفقیت در کار و رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

دکتر خندان


طراحی و پشتیبانی توسط آژانس خلاقیت توس رسانه