ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha
khhead.jpg

با زبان بدن شخصیت افراد را تشخیص دهید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زبان بدن در واقع برگرفته از احساسات درونی افراد است و تا حدی به شما در شناختن شخصیت افراد کمک می کند. به عبارت دیگر، شما به وسیله زبان بدن حتی با کوچکترین حرکات نیز می توانید برداشت هایی از ذهنیت و تفکرات افراد داشته باشید.

به عنوان مثال آیا می دانید که افراد دروغگو زبان بدن به خصوصی دارند و شما از این طریق می توانید دروغ را از صداقت تشخیص دهید؟ زبان بدن افراد راستگو چگونه است؟ افراد عصبی چه رفتارهایی از خود نشان می دهند؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.

با زبان بدن شخصیت افراد را تشخیص دهید

زبان بدن افراد دروغگو

اولین نشانه ای که می توان افراد دروغگو را شناسایی کرد، سرخ شدن گونه های آن فرد می باشد، به بیانی دیگر زمانی که فرد دروغ می گوید، کمی عصبی می باشد و احتمال اینکه فشارخونش بالا رود و گونه هایش سرخ شود وجود دارد اما این نشانه زمانی پدیدار می شود که فرد به سطح بالایی از دروغ گویی نرسیده و او عادت به دروغ گفتن نداشته باشد.

از دیگر نشانه های اینگونه افراد جمع کردن دست و پا در بدن خود هنگام صحبت می باشد و یا فرد سعی می کند که کمترین حرکت ممکن را داشته باشد اما ممکن از فرد دست هایش را پشت بدن خود برده و آنها را تکان دهد. اگر زمانی با فردی با چنین ویژگی هایی برخورد کردین بدانی که فردی دروغگو می باشد.

تشخیص راستگویی توسط زبان بدن

افراد راستگو هیچگاه در مقابل دیگران گارد نمی گیرند و حالت تدافعی ندارند بلکه اینچنین افراد هنگام صحبت کاملا آرام بوده و از بدن خود به خصوص دست ها استفاده می کنند. هنگام صحبت اکثر اوقات دست های خود را باز کرده و هنگامی که صحبت می کنند، اینگونه افراد کاملا راستگو بوده و می توان به آنها اعتماد کرد.

شانه بالا انداختن نشانه چیست؟

در سراسر جهان هنگامی که فردی شانه بالا می اندارد به این معنی است که از موضوع مورد بحث اطلاعی ندارد و یا اینکه کاملا متوجه صحبت و منظور فرد نشده است. دانشمندان بر این باورند که این حرکت، حرکتی مشترک بین تمام انسان ها می باشد.

خندیدن نشان دهنده چه زبان بدنی است؟

هنگامی که فردی می خندد بدون اینکه اطراف چشم او چروک ایجاد شود به ان معناست که فرد از ته دل نمی خندد. هنگامی که فرد از ته دل می خندد معمولا اطراف چشمش خط و چین می افتد و نشان می دهد که این فرد از شرایط موجود راضی و خوشحال می باشد و هیچ چیز برخلاف میلش نیست بنابراین شما نیز می توانید با خیال راحت به او اعتماد کنید. اما زمانی که فرد به زور لبخندی نمادین می زند نشان دهنده این است که تنها برای حفظ شرایط ترجیح می دهد لبخند بزند.

در این مقاله عواملی را که می توان از طریق زبان بدن یک فرد، او را شناخت، معرفی کردیم. امیدواریم که با توجه به این موارد افرادی را که روزانه با آنها در ارتباط هستید را به بهترین نحو بتوانید بشناسید.

دکتر خندان


طراحی و پشتیبانی توسط آژانس خلاقیت توس رسانه